Kutsesüsteem

Maris Vaht
Kutsenõukogu koordinaator    

  • Vara- ja isikukaitse
  • Haridus
  • Kultuur 

Tel: 679 1713
maris.vaht@kutsekoda.ee

Mare Johandi
Kutsenõukogu koordinaator

  • Energeetika-, mäe- ja keemiatööstus
  • Tehnika, tootmine ja töötlemine
  • Transport ja logistika 

Tel: 679 1710
mare.johandi@kutsekoda.ee

Irma Estra
Kutsenõukogu koordinaator 

  • Arhitektuur, geomaatika, ehitus ja  kinnisvara
  • Äriteenindus ja muu äritegevus 
  • Metsandus

Tel: 679 1709
irma.estra@kutsekoda.ee  

Salome Virkus
Kutsenõukogu koordinaator

  • Tervishoid
  • Sotsiaalhoolekanne
  • IT 

Tel: 679 1759
salome.virkus@kutsekoda.ee

Pille Tamme
Kutsenõukogu koordinaator

  • Teenindus
  • Toiduainetööstus ja põllumajandus

Tel: 679 1718
pille.tamme@kutsekoda.ee

Erika Vehm
Assistent

Tel: 679 1711
erika.vehm@kutsekoda.ee